Wybierz język: Polish Ukrainian

EB-LUSTRA DZIAŁ EBPARTNERS

ul. Gagarina 38/21
54-620 Wrocław, POLSKA
tel. +48 71 343 74 41
fax: +48 71 343 74 27

Lustra kontrolne

Lustra kontrolne i lustra sklepowe zapewniają stałe monitorowanie miejsc publicznych.
Lustra kontrolne są doskonale przystosowane do obserwacji dużych obiektów miejskich, takich jak: sklepy, szpitale, budynki administracji publicznej itd.
Lustra sklepowe przystosowane są do kontroli wewnątrz sklepów w galeriach, pasażach czy osiedlowych sklepach - przydatne wszędzie tam gdzie dodatkowa kontrola w postaci lustra jest niezbędna.

 Lustra sklepowe standardowe
Lustra sklepowe standardowe przydatne są w sklepach przede wszystkim do ochrony przed kradzieżami. Lustra sklepowe zalecane są także przy wejściach do budynków publicznych, na korytarzach szpitalnych, przy portierniach itp.


 Lustra sklepowe duże
Lustra sklepowe duże są specjalnie przystosowane do obserwacji większych obiektów. Lustra sklepowe nie posiadają ramy, przez co doskonale harmonizują sie z otoczeniem i tym samym pozwalają na dyskretną i skuteczną obserwację.

 Lustra do monitoringu
Dzięki wypukłości, optymalnej średnicy oraz czerwonej odwódce, lustra do monitoringu są łatwo lokalizowane przez kamerę, która przekazuje idealny obraz na ekran systemu video. Skuteczny nadzór miejsc trudno dostępnych i mało widocznych dla kamer. Lustra inspekcyjne
Lustra inspekcyjne zdecydowanie podnoszą skuteczność kontroli policyjnych i celnej.


 Lustra basenowe
Nasza firma jako jedna  nielicznych w segmencie luster bezpieczeństwa posiada w swej gamie lustra umożliwiające  nadzór mało widocznych miejsc na terenie kąpielisk. Lustra basenowe są odporne na opary chloru.


 Lustra sklepowe akrylowe
Lustra wewnętrzne sklepowe akrylowe używane są w sklepach, centrach handlowych, lotniskach, portierniach, stacjach benzynowych. Lustra akrylowe wyprodukowane z trwałego i lekkiego Plexiglasu XT.

                                     LUSTRA KONTROLNE NAJLEPSZY WYBÓR !
www.ebpartner.com Wszelkie prawa zastrzeżone przez www.eb-lustra.pl ©