Wybierz język: Polish Ukrainian

EB-LUSTRA DZIAŁ EBPARTNERS

ul. Gagarina 38/21
54-620 Wrocław, POLSKA
tel. +48 71 343 74 41
fax: +48 71 343 74 27

Lustra przemysłowe

Lustra magazynowe i logistyczne

Lustra kontrola 2 kierunków
Lustra te ułatwiają bezkolizyjne poruszanie się wózków widłowych w zakładach produkcyjnych oraz na powierzchniach magazynowych. Żółto-czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu lustra są lepiej widoczne.

Lustra półkuliste do zastosowania w pomieszczeniach prywatnych i publicznych
 Lustra do pomieszczeń publicznych znajdują zastosowanie w magazynach i na  dużych powierzchniach handlowych. Ułatwiają bezkolizyjne poruszanie się wózków widłowych.

Lusterko tylne dla wózka widowego
Lusterko zaprojektowane do zamontowania z tyłu wózka. Łatwy montaż, nie wymaga wiercenia otworów. Platynowe uchwyty dostosowane są do większości wózków widłowych.

Lustra płaskie przemysłowe
Lustra te zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić kontrolowanie obiektów z dużej odległości, bez zniekształcenia obrazu. Lustra tego typu są odporniejsze i lżejsze od luster szklanych. Lustra te mogą być stosowane do: kontroli procesów produkcyjnych,kontroli produktów schodzących z linii produkcyjnej, kontroli niewidocznych części maszyn.

 

Lustra do zastosowania na rampach magazynowych
Spoglądając we wsteczne lusterko, kierowca widzi, w którym momencie tył ciężarówki znajduje się w odpowiedniej odległości od rampy. Lustra te posiadają funkcję zapobiegającą oszronieniu i zaparowaniu.

 

 

 

 

www.ebpartner.com Wszelkie prawa zastrzeżone przez www.eb-lustra.pl ©